İstanbul Gümüşhane Spor İlk Yarıyı 3 Puan İle Kapattı

İstanbul Süper Amatör Lig 4. grup 11. hafta karşılaşmasında İstanbul Gümüşhane sahasında Yeşilılgaz'ı konuk etti. İstanbul Gümüşhanespor ilk yarıyı 3 puan ile kapatma isteği ve arzusu ile çıktığı mücadeleyi kazanarak rahat bir nefes aldı.

Tribünleri hınca hınç dolduran taraftarlarının yüzünü güldüren İstanbul Gümüşhanespor kendi evinde galibiyet ile sonuçlandırarak 3 puanı hanesine yazdırdı.

İlk yarıyı 5. dakikada Öğünç Şimşek'in golüyle önde kapayan ev sahibi ekip, İkinci yarının başlamasıyla Yeşilılgaz'ın 46. dakika da Ayberk Burhan'ın golü ile eşitlik sağlanmış oldu. İki takımda gol bulmak için çok mücadele verirken 71. dakikada Ozan Özdemir'in golüyle Turuncu Mavili ekip eşitliği bozdu. Turuncu Mavili ekibin gol bulması ile geriye çekilen Yeşilılgaz takımı; Turuncu Mavili ekibin 78. dakikada Berat Nergiz'in ve 89. dakikada Fatih Tolga Öztürk'ün golleri ile birlikte farkı 3'e çıkartmış oldu. 89. dakikada Fatih Tolga Öztürk'ün golü ile Turuncu Mavili ekip 4-1 skoru ilan etti ve İstanbul Gümüşhane 11.hafta da ve sezonun ilk yarısında galibiyet sevinci ile ayrıldı.